Monday, April 27, 2009

Francusko-niemiecki dziennikarz Andreas Klamm opublikowała nowe książki we Francji


Francusko-niemiecki dziennikarz Andreas Klamm opublikowała nowe książki we Francji

Londyn / Paryż. 23 kwietnia 2009. Francusko-niemiecki dziennikarz, Andreas Klamm, opublikował niedawno dwa nowe książki w mieście Paryżu we Francji w języku angielskim, francuskim i niemieckim językiem.


Książki poświęcone są Amy Goodman jeden nagradzanego dziennikarza z Stany Zjednoczone i zawierają wiele informacji na temat kwestii takich jak prawa człowieka, polityki, demokracji, wolności prasy, międzynarodowego zrozumienia i społeczeństwa.

W dziadek z francusko-niemieckiego dziennikarza Andreas Klamm to dawny-francuski oficer armii francuskiej i obywatela, pan Haedi Sabaot. Francuski oficer armii stacjonujących w 1945 roku był w niemieckim mieście Kaiserslautern. W dziadek z dziennikarzem ma od 1945 roku.

Andreas Klamm pracuje jako dziennikarka, nadawane dziennikarz, autor, producent TV, radio i producent filmowy, producent od 1984 roku. On otrzymał niektórych jego telewizyjnej produkcji niemieckiej Telewizji o dziennikarstwie, międzynarodowego zrozumienia i demokracji w latach 1986, 1987, 1988 nagrody i promocje przez niemiecki Departament państwo polityczne Edukacji.

Od roku 1986, Andreas Klamm jest zarządzanie redaktor brytyjskiego Newsflash Magazine, od 2006 roku jest również zarządzanie redaktor Wolność i Pokój TERAZ! Praw człowieka Reporterzy, międzynarodowe media projekt na rzecz praw człowieka, a od grudnia 2008 roku jest redaktorem naczelnym zarządzania international wiadomości i misji magazyn MJB Misji News (ISSN 1999-8414).

Andreas Klamm opublikowała siedem książek. Cztery więcej książek w języku angielskim i niemieckim język, dziennikarz i autor zostały opublikowane w Niemczech.

Andreas Klamm jest członkiem Międzynarodowej Federacji Dziennikarzy w Brukseli i wielu innych krajowych i międzynarodowych organizacji lub dziennikarzy i autorów.

Książki dziennikarz i autor są dostępne we wszystkich książek przechowywania we Francji, Niemczech, Szwajcarii i Austrii i można zamówić online także z książek, takich jak sklepy www.amazon.fr, www.amazon.de, i wiele innych.

Andreas Klamm pracuje jako dziennikarz w krajach takich jak Stany Zjednoczone, Zjednoczone Królestwo, Francja, Belgia, Niemcy i Togo.

Więcej informacji dostępne są na www.andreas-Klamm-books.de.be , www.andreasklamm.blogspot.com i www.andreasklamm.de.be

No comments:

Post a Comment